STRONA GŁÓWNA |  LOGOWANIEO firmie

Szanowni Państwo,

Nasza firma jest obecna na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w profesjonalnej regeneracji podzespołów pneumatyki hamulcowej i zawieszenia do wszelkiego rodzaju pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep.
Fachowość i kompetencja naszych pracowników zaowocowały podjęciem współpracy z polskim liderem w dziedzinie produkcji układów hamulcowych: firmą VISTEON Praszka i uzyskaniem miana autoryzowanego serwisu VISTEON zaś w późniejszym czasie serwisu WABCO.
W 2000r. oficjalnie przyjęliśmy nazwę „PNEU MAR” s.c. i z wiedzą i doświadczeniem oraz zapałem do pracy ruszyliśmy na podbój rynku.
W 2002r. otworzyliśmy we Wrocławiu dużą hurtownię pneumatyki, która w krótkim czasie zdobyła sobie stałych klientów na rynku Dolnego Śląska. Doświadczona kadra pracownicza oraz odpowiednie zaplecze maszynowe zbobyły uznanie nawet wśród producentów pneumatyki m.in. firmy WABCO.
W maju 2000r. braliśmy udział w otwarciu fabryki układów hamulcowych firmy WABCO we Wrocławiu.
Dobrze zorganizowane zaplecze techniczne, jak i sam proces technologiczny w krótkim czasie doprowadziły do uzyskania jakości pozwalającej na konkurowanie z najlepszymi firmami w tej dziedzinie z całej Europy.
Poza regeneracją świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i kontroli układów pneumatycznych we wspominanych wyżej pojazdach, modernizacji układów oraz diagnostyki i naprawy elektronicznych systemów tzn. ABS (wszystkie typy), ATC, EBD, ECAS, EPB, IVTM, MTS, TCE, VCS, ZBR2 oraz HALDEX-sa: EB+.
Prowadzimy również 24 godzinne pogotowie techniczne.
Miła obsługa oraz wysoka jakość usług powoduje, że współpracujemy z małymi i dużymi firmami z całej Polski m.in. KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG „RUDNA”, ZG „LUBIN”, ZG „Polkowice-Sieroszowice”.
Jako nowoczesna i rozwijająca się firma w 2001r. opracowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji zestawy walizkowe do diagnostyki pneumatyki, pozwalające na regulację i sprawdzenie instalacji pneumatycznych w każdych warunkach oraz cieszące się ogromnym powodzeniem wśród klientów zestawy pomiaru nacisku osi, pozwalające na pełną kontrolę masy towarów znajdującego się w naczepie.
W 2004r. oddaliśmy do użytku nową halę usługowo-produkcyjną o pow.950m2 z kanałami rewizyjnymi pod dwa zestawy z naczepami oraz nowoczesny budynek biurowy.
W czerwcu 2005 r. braliśmy udział w IX Targach motoryzacji „AUTO 2005” w Drzonkowie, gdzie wystawiane przez nas urządzenie kontrolno-pomiarowe otrzymało nagrodę targów w kategorii akcesoria samochodowe.
W 2006 r. podczas gali zorganizowanej w zielonogórskiej „PALMIARNI” otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „HIT 2005” ziemi lubuskiej za usługi diagnostyki i naprawy pneumatyki w samochodach ciężarowych. Doceniono tym samym nakład pracy wniesiony w rozwój firmy, jej przystosowanie do działania nie tylko na rynku krajowym jak i wysoką jakość świadczonych usług.
Posiadamy sieć przedstawicielstw handlowych, jak i autoryzowanych punktów sprzedaży na terenie województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i mazowieckiego.
Dla klientów, którzy nie mogą korzystać z naszych punktów dystrybucyjnych nawiązaliśmy współpracę z firmą przewozową DHL, za pomocą której prowadzimy sprzedaż wysyłkowa wszystkich produktów. W szczególnych przypadkach klient może otrzymać zamówiony element już w ciągu 24h. Wszystkie wysyłki o wartości powyżej 300,00zł odbywają się na nasz koszt.
Liczymy na zainteresowanie propozycją współpracy.
Projektowanie i pozycjonowanie stron www