STRONA GŁÓWNA |  LOGOWANIEZestaw pomiaru nacisku osi

Jest to jeden z najnowszych wyrobów Firmy, wdrożony do sprzedaży w 2001 r. i cieszący się dużą popularnością wśród naszych klientów, a zwłaszcza kierowców transportu międzynarodowego.

Zestaw pomiaru nacisku osi składa się z dobrej klasy manometru glicerynowego w obudowie kwasoodpornej 0 63 odpornego na wstrząsy i niskie temperatury, blachy mocującej manometr do ramy pojazdu, złączek manometrowych umożliwiających jego szybkie podłączenie do instalacji oraz przewodu poliamidowego. Tak sporządzony zestaw odpowiednio podłączony do instalacji pneumatycznej pozwala poprzez odczyt ciśnienia w poduszce na określenie ciężaru jakim jest obciążona dana oś.

Jest bardzo prosty w montażu, nie wymaga specjalnej obsługi technicznej i pozwala na określenie wagi nawet do 50 kg. Biorąc pod uwagę aspekty praktyczne, jak i nasze doświadczenie w dziedzinie układów pneumatycznych proponujemy zakładanie na zestaw pojazdów (ciągnik, naczepa) dwóch manometrów tzn. na oś ciągnącą auto i jedną oś w naczepie, co pozwala z dużą dokładnością kontrolować załadunek i ułożenie towaru w naczepie.

Projektowanie i pozycjonowanie stron www