STRONA GŁÓWNA |  LOGOWANIEUrządzenia diagnostyczne

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaproponować walizkowy zestaw kontrolno-pomiarowy do badania układów pneumatycznych.

Służy on do sprawdzenia i regulacji pneumatycznych układów hamulcowych i zawieszenia w samochodach ciężarowych i naczepach wszystkich marek. Urządzenie jest proste w obsłudze, nie wymaga dodatkowego oprzyrządowania. Pozwala na szybkie znalezienie usterki w całych układach pneumatycznych, jak i samych elementach pneumatyki hamulcowej. Urządzenie to jest przydatne w różnego rodzaju regulacjach układu pneumatycznego w samochodach ciężarowych bez potrzeby demontowania elementu z pojazdu lub naczepy, np. regulacja siły hamowania PUSTO/PEŁNO ( bez ładunku / z ładunkiem).

Urządzenie diagnostyczne wyposażone jest w osiem przyłączy diagnostycznych oznaczonych numerami. Do tych przyłączy przyporządkowane są manometry oznaczone takimi samymi symbolami. Do trzech przyłączy przyporządkowane są dwa reduktory płynnej regulacji. Jedno z przyłączy wyjściowych przechodzi przez zawór spustowy służący do sprawdzania spadku ciśnienia.

W skład walizkowego zestawu kontrolno – pomiarowego załączone są również walizka ułatwiajace połaczenie zestawu ze sprawdzanymi elementami. Dla ułatwienia transportu wszystkie walizki zostały ułożone w dodatkowej skrzynce.

Konstrukcja urządzenia została opracowana w oparciu o nasze 15-letnie doświadczenie z zakresu naprawy pneumatycznych instalacji samochodowych. Uzyskaliśmy tym samym urządzenie, które pozwala na praktyczne wykorzystanie jego możliwości w każdych warunkach mogące służyć zarówno w trasie, jak również na warsztacie. Stykając się z problematyką przy diagnostyce układów pneumatycznych stworzyliśmy wyposażenie dla każdego warsztatu samochodowego, które od prostych czynności pomiaru ciśnienia w zależności od posiadanej wiedzy przez diagnostę pozwala dowolnie regulować i nastawiać każdy element. Dostępne na rynku urządzenia tego typu ze względów konstrukcyjnych ograniczają te możliwości, gdyż przy konstruowaniu nie wzięto pod uwagę praktycznego zastosowania niniejszych urządzeń.

Nasze urządzenie diagnostyczne zostało docenione na IX Targach Motoryzacji AUTO 2005 w Drzonkowie, za które otrzymaliśmy nagrodę w kategorii akcesoriów samochodowych. Doceniono tym samym jego funkcjonalność, możliwości zastosowania jak i atrakcyjny wygląd.

Cena 4 400,00 zł + 22% VAT.

Projektowanie i pozycjonowanie stron www